Ankara Antlaşması Yunanistan için Geçerli midir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-16 15:47:51

Ankara Antlaşması Yunanistan için geçerliliği bulunan, 1963 yılında imzalanmış olup günümüzde tüm Avrupa Birliği ülkelerinde kullanılabilen vize türüdür.

Ankara Antlaşması Yunanistan için geçerli olan bir antlaşmadır. Ankara Antlaşması Vizesi 1963 yılında Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu arasında imzalanmış olup, 1973 yılında İngiltere’nin de dahil olmasıyla günümüzde tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan bir vize türüdür. Ancak çeşitli sebeplerle bazı ülkeler kendi mevzuatları dolayısıyla ve bürokratik zorluklar nedeniyle Ankara Antlaşması Vizesi kullanılsa bile avantajlı olmamaktadır. Ankara Antlaşması vizesi kullanabilmek için Türk vatandaşı ve Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip olmak gerekmektedir.

Ankara Antlaşması vizesiyle Avrupa ülkelerinde iş kurmak, çalışmak veya işletme devralmak isteyen bireylerin İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması vizesi konusunda uzman bireylerden destek alması önerilmektedir.

Ankara Antlaşması Yunanistan için de geçerli olup başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin konusunda uzmanlaşmış olması vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir. Vize reddi almamak veya vize reddi sebeplerinin en aza indirilmesini istiyorsanız firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması vizesi üzerine araştırma yapan bireylerin Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir.

Firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması yunanistan hakkında bilgi nereden alınır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?”, “Ankara Antlaşması vize koşulları nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Yunanistan için Geçerli midir?" sayfası 1590 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular