Ankara Antlaşması Vizesine kimler nasıl başvurabilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-16 16:54:42

Reşit yaşa gelmiş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gerekli şartları sağlaması durumunda İngiltere'de kendi işini kurabilme imkanına sahiptir.

Ankara Antlaşması Vizesine kimler nasıl başvurabilir?

Bu amacını gerçekleştirmek için İngiltere'de yapacağı işin serbest meslek statüsünde yapılıyor olması gerekmektedir.  Serbest meslek sahibi olarak İngiltere'de kurulacak iş için mesleki yeterliliğe sahip olması şarttır.

Ankara Antlaşması kapsamında yapılacak olan İngiltere Vizesi başvurularında temel nokta İngiltere'de yapılacak iş için gerekli tecrübe ve sermaye sahip olunmasıdır. Ayrıca bu işi yapabileceğinizi kanıtlayan ne kadar belge var ise başvuru evrak listesine eklenmelidir.

Yapacağınız iş için sahip olduğunuz tecrübe ve sermaye için belirlenmiş bir sınır bulunmamaktadır. Burada önemli olan husus hiçbir devlet yardımı almadan ve başka bir kişiye ihtiyaç duymadan İngiltere'de yapmayı düşündüğünüz işin sürdürülebilir olmasıdır.

Ankara Antlaşması vizesi başvuruları kendi içinde özellikler barındırmaktadır. Bundan dolayı genel bilgilerden ziyade sizin durumunuza göre bir başvuru dosyası oluşturulmalıdır.

Firmamızın uzman danışmanlarıyla görüşerek tüm vize başvuru süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

“İngiltere vizesi retlerine itiraz yolları değişiyor mu?”, “İngiltere vizesi başvuru aşamalarında yapılan son değişiklikler nelerdir?” gibi sorulara İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek yanıt bulabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Vizesine kimler nasıl başvurabilir?" sayfası 3984 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular