Ankara Antlaşması Ve İngiltere Girişimci Vizesi Farkları Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 14:20:06

Ankara Antlaşması ve İngiltere Girişimci Vizesi arasındaki en temek farklardan bir tanesi başvuru için gerekli evrakların neler olacağıdır.

Ankara Antlaşması ve İngiltere, sıklıkla birlikte araştırılan başlıklardır. Ankara Antlaşmasından iş kurmak veya çalışmak için yararlanmak isteyen bireyler diğer Avrupa ülkelerine nazaran İngiltere’yi tercih etmektedir. Bunun sebebi Avrupa Birliği üye ülkelerinin Ankara Antlaşmasının uygulanması aşamasındaki mevzuatları ve başvuru sahiplerinin çeşitli bürokratik zorluklarla karşılaşıyor olmasıdır.

Ankara Antlaşması ve İngiltere Girişimci Vizesi arasındaki temel farklardan biri gerekli evrakların neler olup olmayacağıdır. Tier-1 Girişimci Vizesi için gereken evraklar arasında başvuru sahibinin banka vadesiz hesabında belirli bir miktar paranın bulunuyor olması, sürekli oturum alana kadar devletin hiçbir sosyal yardımından faydalanamayacak olunması, gerekli evrakların her birinin puanlandığı bir vize türü olarak 75 puanı sağlayamayan bireylere vize verilme ihtimalinin oldukça düşük olması vb. olarak örneklerle açıklanabilir. Tier-1 Vizesi başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgi almak ve Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvuru evrakları listesinin neler olabileceğini öğrenmek için firma uzman danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması gerekli evrakları başvuru sahiplerinden ağır şartlar ve yüksek standartlar talep etmemektedir. Ankara Antlaşması yüksek seviyede İngilizce dil bilgisi talep etmemekte ve belirlenmiş yüksek maddi yeterlilik beklememektedir.

Puan bazlı sistem içindeki İngiltere vize türleri gibi puanların toplanmadığı durumda vize alma ihtimalinin azalması gibi bir durum da söz konusu olmadığı için İngiltere’de iş kurmak, ortaklık kurmak veya çalışma imkânı bulmak bireylere daha cazip gelmektedir. Elbette bireylerin İngiltere’deki hayatını idame ettirebilmesi için gereken asgari maddi yeterliliği sağlaması, iletişimini kimseden yardım almadan kurabilmesi için yeterli dil bilgisine sahip olması kendi yararına olacaktır.

Ankara Antlaşması ve İngiltere vizesi konusunda güncel haberleri takip etmek isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması ve İngiltere girişimci vizesi farkları neler olabilir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Ve İngiltere Girişimci Vizesi Farkları Nelerdir?" sayfası 704 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular