Ankara Antlasmasi Uzatma Mümkün müdür?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 17:20:17

Ankara Antlasmasi uzatma imkânı bulunmakla birlikte uzatma başvurusu yapılırken dikkat edilecek hususlar firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlasmasi uzatma imkânı bulunmakla birlikte uzatma başvurusu yapılırken dikkat edilecek hususlar firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlasmasi uzatma başvurusu yapacak olan bireyler öncelikle 1 yıllık aldıkları Ankara Antlaşması Vizesini birer yıl veya ikişer yıl uzatabilirler. Uzatma başvurusu yapabilmek için belirli şartları sağlıyor olmak gereklidir.

Ankara Antlasmasi uzatma başvurusunda bireylerin Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de kaldığı süre boyunca hangi işi yaptığını, işini yürütüp yürütemediği, bireyin kendisinin veya varsa bağımlılarının masraflarının karşılanabiliyor olduğu, maddi yeterliliklerinin İngiltere’de kalmaya yetip yetmeyeceği hususunda kanıtlar sunulmalıdır.

Vize memuru inandırıcı ve ikna edici olan bu belgelere dayanarak Ankara Antlasmasi uzatma başvurusunu kabul edebilir. Ankara Antlaşması vizesi uzatma başvurusunun şartları hakkında detaylı bilgiyi firma uzmanlarından elde edebilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere’de iş kurma planları yapan bireylerden puan bazlı İngiltere vize türleri gibi belirli standartlar talep edilmemektedir.

Örneğin, belirli bir seviyede İngilizce dil bilgisi, belirli bir miktar maddi yeterlilik veya başvuru ücreti talep edilmemiştir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru şartlarının ağırlaştırılamayacağına dair madde, Avrupa ülkelerinde iş kurmak isteyen Türk vatandaşlarının İngiltere’yi tercih etme sebepleri arasında gösterilebilir.

Ankara Antlaşmasına dair bilgi almak ve güncel bilgilerden anında haberdar olmak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de 5 yıl yaşadıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunulabilir.

12 ay süreyle İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabileceklerdir.

İngiltere vatandaşlık başvuru şartlarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını alan bireyler geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıdadır. Ankara Antlaşması vize başvurusu için profesyonel danışmanlardan destek alarak vize reddi alma ihtimali en aza indirilebilmektedir.

Tekrar tekrar vize reddi alarak aynı problemlerle karşılaşmamak için başvuru yapmak isteyenlerin uzman bireylerden destek alması önerilmektedir.

Ankara Antlasmasi uzatma başvurusu nasıl yapılır?”, “Ankara Antlaşması vize işlemleri nelerdir?”, “Ankara Antlaşması vizesi iptal mi oluyor?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlasmasi Uzatma Mümkün müdür?" sayfası 648 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular