Ankara Antlaşması UK Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2020-03-14 11:33:56

Ankara Antlaşması UK başvurusu yaparak iş kurma veya çalışma amacıyla gitmek isteyen bireylerin başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşması UK iş kurma ve çalışma imkânı veren bir antlaşmadır. 1963 yılında Avrupa Ekonomik Topluluğu ile Türkiye arasında Türk vatandaşlarının yurtdışında yüksek vize başvuru şartlarına takılmadan başvuru yapabilmesini sağlamak için imzalanmıştır. Günümüzde Avrupa Birliği üye ülkeleri için geçerli olmakla birlikte 2019 yılında AB’den çıkmayı planlayan İngiltere için 1973 yılında AB’ye girişiyle geçerlilik kazanmıştır.

Ankara Antlaşması UK başvuru şartları diğer puan bazlı İngiltere vize türleri gibi yüksek başvuru koşulları talep etmemekte ve başvuru şartları ağırlaştırılamayacağına dair ilkeye sahiptir. Ankara Antlaşması UK başvuru şartları, belirlenmiş bir İngilizce dil sınavından belirli bir dil yeterliliği veya banka hesabında yüksek miktarda maddi varlığın bulunmasını talep etmemektedir. İngilizce dil yeterliliğinin bireyin İngiltere’de yapmak istediği işin gerektirdiği kadar olması, maddi yeterliliğin bireylerin İngiltere’deki yaşamlarını asgari düzeyde sağlayacak kadar olması durumunda vize alma ihtimali bulunmaktadır. Vize memuruna sunulacak olan başvuru dosyasındaki evrakların eksiksiz, gerçeğe uygun, ikna edici ve inandırıcı olması gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek için bireylerin Ankara Antlaşması UK için konusunda uzman bireylerden profesyonel destek alması önerilmektedir.

Ankara Antlaşması UK iş kurma vizesi ve Ankara Antlaşması İngiltere’de çalışma vizesi konusunda detaylı bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

2006 yılından beri firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması UK için başvuru şartları nelerdir?”, “Ankara Antlaşması Vize işlemleri nasıl yapılır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlamak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması UK Başvurusu Nasıl Yapılır?" sayfası 449 defa okundu