Ankara Antlaşması Sonucu Ne Kadar Sürede Öğrenilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 14:29:51

Ankara Antlaşması sonucu, Türkiye’den yapılan başvurularda ortalama 90 içinde İngiltere’den yapılan başvurularda yaklaşık 6 ay içinde başvuru sahiplerine iletilebilmektedir.

Ankara Antlaşması sonucu öğrenmek isteyen bireylerin başvurdukları ülkeye göre değiştiğini bilmelidirler. Türkiye’den Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu yapan bireyler için başvuru değerlendirme süresi ortalama 90 gün; İngiltere’de açılan İngiltere Vize ve Vatandaşlık Başvuru Merkezlerinden yapılacak başvurular genellikle 6 ay ve civarında sonuçlanmaktadır.

Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Antep, Bursa şehirlerinde bulunan İngiltere Vizesi Başvuru Merkezlerine başvuru yapılabilir.

Ankara Antlaşması Vizesi değerlendirme sürecini kısaltmak isteyen bireylerin kullanabileceği Öncelikli Servisler bulunmamaktadır. Ankara Antlaşması için hızlandırıcı servisler Türkiye’den ve İngiltere’den yapılan başvurularda kullanılamamaktadır. Ankara Antlaşması sonucu değerlendirilme süresi İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre değişmektedir.

İngiltere Vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi konusunda uzman kişilerden destek alınması önerilmektedir. Ankara Antlaşması sonucu öğrenme süresi, Ankara Antlaşması Vizesi şartlarının değişip değişmeyeceği hakkında güncel haberleri ve detaylı bilgiyi İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep’te bulunan ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması sonucu kısaltılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi başvurusu nasıl yapılır?” gibi sorularınız bulunuyorsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Sonucu Ne Kadar Sürede Öğrenilir?" sayfası 834 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular