Ankara Antlaşması Sonuçları Ne Kadar Sürede Belli Olur?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 15:53:21

Ankara Antlaşması sonuçları Türkiye’den veya İngiltere’den başvuran bireyler için farklılık göstermektedir.

Ankara Antlaşması sonuçları Türkiye’den başvuru yapılacak olan bireyler için ortalama 90 gün içinde, İngiltere’den yapılan başvurular 6 ay içinde sonuçlanmaktadır. Türkiye’den yapılan başvurular İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana ve Antep’te bulunan İngiltere Vize başvuru merkezlerinden yapılabilecektir.

İngiltere’de Kasım 2017 tarihinde açılan İngiltere Vize ve Vatandaşlık Başvuru Merkezinden başvuru yapılabilecektir. Ankara Antlaşması başvuru merkezi hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler firmamızın uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması sonuçları hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler firmamızın uzman danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir. Ankara Antlaşması sonuçları değerlendirme süresi kısaltılamamaktadır. Ankara Antlaşması vizesi başvurularında öncelikli servisler Türkiye’den veya İngiltere’den başvuru yapılması fark etmeksizin kullanılamayacaktır.

Başvuru sahiplerinin bunu göz önünde bulundurarak başvuru sürecini başlatması yararlı olacaktır. Ankara Anlaşması Vizesi sahibi olarak İngiltere’de istediğiniz eğitim alabilirsiniz. Dil eğitimi, mesleki kurslar, yüksek lisans, doktora, teknik eğitimler vb. hakkında bilgi için tıklayın!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Ankara Antlaşmasi evlilik vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması sonuçları ne kadar sürede sonuçlanır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?” sorularını araştıran bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firmamızın uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Sonuçları Ne Kadar Sürede Belli Olur?" sayfası 805 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular