Ankara Antlaşması Sonuçlanma Süresi Neden Uzar?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 14:28:57

Ankara Antlaşması sonuçlanma süresi uzayabilmekte ve bunun çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’ye başvuruda bulunacak olan bireyler firma uzmanlarından bu sorunun cevabını alabilirler.

Ankara Antlaşması sonuçlanma süresi uzamasının çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Ankara Antlaşması 1963 yılında Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu üye ülkeleri arasında imzalanmış olup İngiltere için 1973 yılında geçerlilik kazanmıştır. İngiltere’nin Avrupa Birliğine girmesiyle Birleşik Krallık için geçerlilik kazanan Ankara Antlaşması vizesine başvuracak olan bireyler çeşitli şartları sağlaması gereklidir.

İngiltere’de iş kurmak ve çalışmak için başvuruda bulunacak olan bireylerin sağlaması gereken şartlar puan bazlı İngiltere vize türleri gibi yüksek standartlar taşımamaktadır. Bireylerin İngiltere’de kuracakları işin ve kuracakları yaşam standartlarının seviyesine göre değişiklik gösteren Ankara Antlaşması vizesi şartları hakkında detaylı bilgi için firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması sonuçlanma süresi, başvuru sahibinin yukarıda bahsedilen şartları sağlayamaması veya başvuru dosyasında bulunan evraklarının araştırılması sebebiyle uzayabilmektedir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru dosyasında eksik evrak bulunması halinde vize memuru bireylerle irtibata geçerek ek evrakların tamamlanması talebinde bulunabilir. Ankara Antlaşması sonuçlanma süresinin uzama sebeplerinden bir diğeri de İngiltere Konsolosluğunun yoğun olması olabilir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuru evrakları talep etmemektedir. Örneğin, belirli bir seviyede İngilizce dil bilgisi ve belirli bir miktar maddi yeterlilik talep edilmemiştir. Ankara Antlaşması İngiltere 2019 yılında bu durumu değişme ihtimali vardır. Ankara Antlaşmasına dair bilgi almak ve güncel bilgilerden anında haberdar olmak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları oldukça zor ve karmaşık yapıda olan vize işlemleridir. Ankara Antlaşması vize başvurusu yapacak olan bireyler profesyonel danışmanlardan destek alarak vize reddi alma ihtimalini en aza indirerek daha az zaman kaybı yaşamaktadır. Ankara Antlaşması vizesiyle İngiltere’ye gitmek isteyen bireylerin firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir.

2006 yılından beri firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması sonuçlanma süresi kısaltılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması vize başvuru reddi neden alınır?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Sonuçlanma Süresi Neden Uzar?" sayfası 728 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular