Ankara Antlaşması Son Durum 2019 Yılında Ne Olacak?

Güncellenme Tarihi: 2020-03-09 11:04:31

Ankara Antlaşması son durum 2019 yılında değişip değişmeyeceği İngiltere’nin Mart 2019 tarihinde Avrupa Birliğinden çıkmasını takiben belirlenecektir.

Ankara Antlaşması son durum 2019 yılında değişikliğe uğrayabilir. Ancak Ankara Antlaşmasının değişeceğine, başvuru evraklarına ek belgeler talep edilebileceğine veya Ankara Antlaşmasının iptal edilip edilmeyeceğine dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Ankara Antlaşması son durum 2019 yılından önce birtakım değişikliklere uğramıştır. 6 Temmuz 2018 tarihinde Ankara Antlaşmasıyla sürekli oturum sahibi olmak isteyen bireylerin belirli şartları sağlaması gerektiği ifade edilmiştir. Ankara Antlaşması başvurusunda başvuru ücreti olmamasına rağmen Ankara Antlaşması Vizesi ile sürekli oturum başvuru işlemleri için gerekli şartlardan biri başvuru ücretinin yatırılması olup başvuru evrakları arasında Life in the UK sınavını geçmek ve İngilizce yeterliliğini belgesiyle kanıtlıyor olmak da bulunmaktadır.

Ankara Antlaşması son durum 2019 Mart ayında İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkması sonrasında 1963 yılında Avrupa Ekonomik Topluluğu ile Türkiye arasında imzalanmış olan AB kapsamında bulunan Ankara Antlaşmasının akıbetinin ne olacağı hususunu gündeme getirecektir. 2016 yılındaki referandum ile Avrupa Birliğinden çıkmak için “Evet” diyen İngiltere Ankara Antlaşması üzerinde birçok değişiklik yapmış ve yapmaya devam edecek gibi görünüyor. Ankara Antlaşması son durum 2019 yılında ne olacak veya Ankara Antlaşmasının Brexit süreci sonunda değişip değişmeyeceği konusunda güncel haberleri ve detaylı bilgiyi İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından alabilirsiniz.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep’te bulunan ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

“Ankara Antlaşması son durum 2019 yılında ne olacak?”, “Ankara Antlaşması kaldırılıyor mu?”, “Ankara Antlaşması ile İngiltere’de bulunan bireyler için şartlar ne olacak?” gibi sorularınız bulunuyorsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

 

 

"Ankara Antlaşması Son Durum 2019 Yılında Ne Olacak?" sayfası 385 defa okundu