Ankara Antlaşması Ortak Aracılığıyla İş Kurulmasını Sağlar mı?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 15:01:19

Ankara Antlaşması ortaklık kurma amacıyla başvuruda bulunmak isteyen bireylere bu hakkı sağlamakla birlikte bir şirketi devralmak isteyen bireyler de Ankara Antlaşmasına başvuruda bulunabilir.

Ankara Antlaşması ortak olma amacıyla veya bir şirketi devralma niyetiyle başvurulabilecek bir vize türüdür. Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de ortaklık kurmak isteyen bireylerin sağlaması gereken belirli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlardan biri, kişinin ortak olmak istediği şirkette söz sahibi olabilecek bir pozisyonda bulunası gerekliliğidir.

Örneğin ortak olunacak bir şirkete yüzde elli hisse sahibi olunacak olması vize alımını kolaylaştırmaktadır. Vize memuruna bireyin ortak olacağı şirketin çalışma alanında uzman olduğunu veya yetkin olduğunu kanıtlayacak birtakım inandırıcı ve ikna edici belgelerin sunulması gereklidir. Ankara Antlaşması ortak olmak için gerekli evrakların neler olabileceği konusunda firma uzmanlarıyla iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşması ortak olma veya devralma hususlarında Türk vatandaşlarının yurtdışında iş kurma girişimlerinde bulunmasına imkân vermektedir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru işlemleri, ortaklık için veya devralma için gerekli evraklar konusunda detaylı bilgi almak isteyenler  Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

Firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Ankara Antlaşması Vizesi ile ortaklık kurma ve bir şirketi devralma konusunda danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması ortaklık kurma amacıyla başvurulabilir mi?, “Ankara Antlaşması hangi ülkelerde geçerlidir?”, “Ankara Antlaşması vize başvuru reddi neden alınır?”, “Ankara Antlaşması vize başvuru reddine itiraz edilir mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlamak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Ortak Aracılığıyla İş Kurulmasını Sağlar mı?" sayfası 661 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular