Ankara Antlaşması Öğrenci Vizesi Sahibi Bireylerce Alınabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2020-03-05 11:16:25

Ankara Antlaşması öğrenci vizesi sahibi bireylerin Ankara Antlaşması Vizesine başvuru yaparak kategori değişikliği yapması mümkündür.

Ankara Antlaşması, Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerinde iş kurmasını ve çalışmasını kolaylaştırmak amacıyla 1963 yılında Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu üye ülkeleri arasında imzalanmıştır. Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları çeşitli Avrupa ülkeleri için geçerli olup 1973 yılında İngiltere için Avrupa Birliğine girmesinden sonra geçerli olmuştur. Avrupa Birliği kapsamında imzalanmış olan Ankara Antlaşması, İngiltere’nin AB’den çıkma süreci içerisinde değişikliklere uğramış olup İngiltere’nin AB’den çıkacağı Mart 2019 tarihinden sonra değişip değişmeyeceği hakkında firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması öğrenci vizesi ile İngiltere’de öğrenim gören öğrenciler vize süresinin bitiminde veya bittikten sonra başvuru ile kategori değişikliği yapabileceği bir vize türüdür. Ankara Antlaşması ile İngiltere’de kendi işini kurmak isteyen veya çalışma imkânı elde edip edemeyeceğini merak eden Tier-4 Öğrenci vizesi sahibi bireyler firma Londra ofisini ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerini öğrenebilecektir.

Ankara Antlaşması Öğrenci Vizesi Tier-4 sahibi bireyler tarafından Uzun Dönem Öğrenci Vizesi, Kısa Dönem Öğrenci Vizesi veya Öğrenci Ziyaretçi Vizesi sahibi olması fark etmeksizin başvuru yapılabilecek vize türüdür. Tier-4 Öğrenci vizesi sahibi bireyler vize bitimine yakın belirli şartları sağladıkları takdirde Ankara Antlaşması vizesine başvuru yapabilecektir. Ankara Antlaşması çalışan vizesine başvuracak olan bireyler İngiltere’de 1 yıl boyunca aynı iş kolunda aynı işverenle çalışmış olması gereklidir. Ankara Antlaşması vizesi iş kurma vizesine başvuracak olan bireyler ise kuracağı işin ve yaşam standartlarının yeterliliklerine göre vize memuruna ikna edici, inandırıcı belgeler sunması halinde bu vizeyi alıp işini kurabilecektir. Ankara Antlaşması Çalışan vizesi ve Ankara Antlaşması İş Kurma vizesi başvuru işlemleri ve şartları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler İngiltere vizesi ve göçmenlik alanında uzmanlaşmış firma danışmanlarıyla irtibata geçebilirler.

Ankara Antlaşmasına dair bilgi almak ve güncel bilgilerden anında haberdar olmak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

Firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması öğrenci vizesi sahibi bireylerce alınabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Öğrenci Vizesi Sahibi Bireylerce Alınabilir mi?" sayfası 426 defa okundu