Ankara Antlaşması Ne Zaman Yürürlüğe Girdi?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-08 13:25:02

“Ankara Antlaşması ne zaman yürürlüğe girdi?” sorusunu araştıran bireylere 1963 yılında imzalanarak yürürlüğe girdiği söylenebilir.

“Ankara Antlaşması ne zaman yürürlüğe girdi?” sorusu firmamızın uzman danışmanlarına sıklıkla danışılan bir sorudur. Ankara Antlaşması Vizesi 1963 yılında Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu arasında imzalanmış olup, 1973 yılında İngiltere’nin de dahil olmasıyla günümüzde tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan bir vize türüdür.

Ankara Antlaşması başvuru evrakları puan bazlı İngiltere vize türleri gibi belirli standartlar talep etmemektedir. Buna örnek olarak, belirli bir seviyede İngilizce dil bilgisi veya belirli bir miktar maddi yeterlilik talep edilmemiştir. Ancak başvuru sahiplerinden İngiltere’de yaşayabilmek için birtakım şartlarını ve varsa bağımlılarının ihtiyaçlarını karşılayabilmesi beklenmektedir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru ücreti bulunmamaktadır. Ankara Antlaşması vize işlemleri ve gerekli evrakları hakkında firmamızın uzmanlarına danışarak tüm sorularınızı sorabilir ve güncel bilgi elde edebilirsiniz.

“Ankara Antlaşması ne zaman yürürlüğe girdi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı?”, “Ankara Antlaşması hangi ülkelerde geçerlidir?” gibi soruları bulunan bireyler firmamıza danışabilirler. 

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Ankara Anlaşması Vizesi hakkında bilgi için TIKLA!

İngiltere’ye gitmeden önce uyulacak prosedürler için tıkla!

İngiltere vizesi reddine itirazlar için tıkla!

"Ankara Antlaşması Ne Zaman Yürürlüğe Girdi? " sayfası 656 defa okundu