Ankara Antlaşması Ne Zaman ve Kimlerle Yapıldı?

Güncellenme Tarihi: 2020-03-03 11:11:48

“Ankara Antlaşması ne zaman ve kimlerle yapıldı?” sorusuna cevap arayan bireylerin Ankara Antlaşmasının tarihi ve başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgiyi firma uzmanlarından edinmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşması ne zaman ve kimlerle yapıldı, sorusunun cevabı olarak Türkiye ile 1963 yılında dönemin Avrupa Birliği ülkeleriyle imzalandığı söylenebilir. Birleşik Krallık için bağlayıcılığı İngiltere’nin Avrupa Birliğine 1973 yılında girmesiyle olmuştur. AB’ye üye ülkeleri kapsamakta olup Türk vatandaşları genellikle İngiltere’yi tercih etmektedir. Bunun nedeni diğer Avrupa ülkelerinde bireylerin başvuru sürecinde çeşitli zorluklarla karşılaşıyor olmasıdır. Ankara Antlaşması Vizesi sahibi olabilmek için gerekli şartlar, puan bazlı İngiltere vize türlerinde olduğu gibi yüksek standartlar olarak belirlenmemiştir. Bu şartlara örnek olarak başvuru ücretinin ve belirlenmiş bir seviyede İngilizce dil şartının olmamasıdır.

Ankara Antlaşmasının yararlarından biri de öncelikle vize süresini kapsayan oturma izni (leave to remain) alınabilmesi ve daha sonra birer yıl veya ikişer yıl olarak uzatılarak 5 yıla tamamlanan İngiltere Ankara Antlaşması vizesi sürekli oturum başvurusunda bulunma hakkı tanımaktadır. Sürekli oturum sahibi olarak İngiltere’de bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabilmek için başvurdukları gün de dahil olmak üzere son 12 aydır İngiltere’de sürekli oturumla bulunuyor olmalıdır. İngiltere vatandaşlığı, İngiltere Ankara Antlaşması başvuruları hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler firma ile iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması ne zaman ve kimlerle yapıldı?, Ankara Antlaşması değişiyor mu? soruları hakkında güncel haberleri ve detaylı bilgiyi İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep’te bulunan ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması ne zaman ve kimlerle yapıldı?, Ankara Antlaşması Vizesi başvuru evrakları neler olabilir?, Ankara Antlaşması Vizesi reddine itiraz edilir mi? gibi sorularınız bulunuyorsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Ne Zaman ve Kimlerle Yapıldı?" sayfası 413 defa okundu