Ankara Antlaşması Ne Zaman Kimlerle Yapılmıştır?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-08 13:06:47

“Ankara Antlaşması ne zaman kimlerle yapılmıştır?” sorusunu araştıran bireyler için 1963 yılında Avrupa Ekonomik Topluluğuna üye ülkeler ile Türkiye arasında imzalanmıştır.

“Ankara Antlaşması ne zaman kimlerle yapılmıştır?” sorusunu araştıran bireyler öncelikle internetteki forum, sözlük gibi sitelere bakmakta ve Avrupa Birliği ülkelerinden hangisine iş kurma amacıyla Ankara Antlaşması ile gidilebileceğini araştırmaktadır. Ancak forum, sözlük, blog gibi sitelerde bireylerin yorum ve güncel olmayan bilgileriyle Ankara Antlaşması hakkında detaylı bilgi edinilemeyecektir. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri oldukça zor ve karmaşık yapıda olan başvurular olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Buna istinaden bireylerin bu gibi sitelerdeki güvenilirliği şüpheli bilgilere güvenmesi önerilmemektedir.

“Ankara Antlaşması ne zaman kimlerle yapılmıştır?” sorusuna cevap olarak; Ankara Antlaşması Vizesi Türk vatandaşlarının Avrupa’da iş kurabilmelerini sağlayan, 1963 yılının Avrupa Ekonomik topluluğu ülkeleriyle Türkiye arasında imzalanmış bir antlaşmadır. Birleşik Krallık Avrupa Ekonomik Topluluğuna 1973 yılında dahil olduğu için bu tarihten sonra İngiltere’ye Türk vatandaşları iş kurma amacıyla gidebilme hakkına erişmiştir.

Ayrıca bu vize türüyle İNgiltere'de eğitim de alabilirsiniz. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

“Ankara Antlaşması ne zaman kimlerle yapılmıştır?” konusunda detaylı bilgiye ve Ankara Antlaşması Vizesinin akıbeti üzerine güncel bilgiye İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasından ulaşabilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep’te bulunan ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. “Ankara Antlaşması ne zaman kimlerle yapılmıştır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi başvuru şartları nelerdir?”, “İngiltere vize türleri nelerdir?” gibi sorularınız bulunuyorsa Ankara Antlaşması Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firmamızın uzman danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, Ankara Antlaşması Vizesi ve Ankara Antlaşması Vize reddine itiraz başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Ne Zaman Kimlerle Yapılmıştır?" sayfası 588 defa okundu