Ankara Antlaşması Ne Zaman İmzalandı?

Güncellenme Tarihi: 2020-03-02 11:13:07

Ankara Antlaşması ne zaman imzalandı? sorusunun cevabı olarak, 1963’te Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu üyesi ülkeleri arasında imzalanmış Ankara Antlaşması bazı Avrupa ülkeleri için geçerlidir, denilebilir.

Ankara Antlaşması 1963 yılında Türkiye ve Avrupa Ekonomik Topluluğu üye ülkeleri arasında imzalanmıştır. O dönemin AET üye ülkeleri Lüksemburg, Belçika, Almanya, İtalya, Fransa olup Türk vatandaşlarının bu ülkelerde iş kurmasını ve çalışmasını yüksek standartlı vize sürecine takılmadan sağlayan vize türü olarak kabul edilmiştir. Ankara Antlaşması 1973 yılında İngiltere’nin AET’ye dahil olmasıyla Birleşik Krallık için geçerli olmuştur.

Ankara Antlaşması Ne Zaman İmzalandı? sorusunun cevabını merak eden bireyler için 1963 olduğu ve bu yıldan sonra çeşitli Avrupa ülkelerinin bu antlaşmaya dahil olduğu söylenebilir. Avrupa ülkelerinin her birinin bu antlaşma için kendi mevzuatı bulunmakla birlikte İngiltere’nin Ankara Antlaşması için koyduğu ek şartlar hakkında firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması vizesi tarihi ve imzalandığından bu yana İngiltere hükümetinin koyduğu şartlar hakkında Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması ne zaman imzalandı?”, “Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi için öncelikli servisler kullanılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması süresi ne kadardır?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddine itiraz başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Ne Zaman İmzalandı?" sayfası 437 defa okundu