Ankara Antlaşması Londra Şehrinde İş Kurma İmkânı Veriyor mu?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 16:25:26

Ankara Antlaşması Londra’da iş kurma imkânı vermekte, sadece Londra’da değil bütün Birleşik Krallık’ta iş kurma, çalışma, şirket devralma ve ortaklık kurma hakkı tanımaktadır.

Ankara Antlaşması Londra şehrinde iş kurmak isteyen bireylerin çeşitli şartları sağlaması gereklidir. Ankara Antlaşması Vizesi başvuru şartları diğer İngiltere vize türlerinde olduğu gibi yüksek ve zor koşullar değillerdir.

Örneğin, başvuru ücretinin bulunmaması, İngilizce dil yeterliliğinin belirli bir seviyede aranmaması vs. gibi şartlar, Türk vatandaşlarının diğer Avrupa Birliği ülkelerine nazaran Birleşik Krallığı daha fazla tercih etmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi için gerekli evrakların neler olabileceği hususunda firma uzmanlarına danışmak için telefon edebilir, ofisleri ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Antlaşması Londra şehrinde iş kurmak isteyerek başvurusu firma uzmanlarıyla yapmaya karar vermiş olan bireyler adına, başvuru evraklarını eksiksiz şekilde hazırlayarak, tercüme edilmesi gerekenler varsa tercümesi yapılarak, başvuru için gerekli formlar titizlikle doldurularak başvuru yapılır.

Ankara Antlaşması vizesi başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması Londra şehrinde iş kurmak isteyen bireyler bilgi almak için Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler. 

Firma 2006 yılından bu yana İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Londra şehrinde iş kurmak isteyenler neler yapmalıdır?, Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?, Ankara Antlaşması vize başvuru reddi neden alınır?, Ankara Antlaşması vize başvuru reddine itiraz edilir mi? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Londra Şehrinde İş Kurma İmkânı Veriyor mu?" sayfası 586 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular