Ankara Antlaşması Kısaca Neleri Kapsar?

Güncellenme Tarihi: 2020-02-27 11:05:07

Ankara Antlaşması kısaca, 1963 yılında imzalanmış olup günümüzde Avrupa Birliği ülkelerini kapsayan iş kurma, ortaklık kurma veya devralma gibi işlemleri yapabileceğiniz bir vize türüdür.

Ankara Antlaşması Vizesi 1963 yılında Türkiye ve Avrupa Ekonomik Topluluğu üye ülkeleri ile arasında imzalanmıştır. Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerinde yüksek vize standartlarına maruz kalmadan iş kurma veya çalışma imkânı bulmasını sağlamaktadır. Ankara Antlaşması, 1963 yılında imzalandığında Avrupa Ekonomik Topluluğu içerisinde Lüksemburg, İtalya, Almanya, Belçika, Fransa ülkeleri bulunmaktaydı. 1973 yılında İngiltere’nin Avrupa Birliğine üye olmasıyla İngiltere için de geçerli olan Ankara Antlaşması, günümüzde tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olmaktadır. Ancak başvuru işlemleri aşamasında bazı Avrupa ülkelerinin mevzuatlarının farklı olması veya başvuru sahiplerinin çeşitli bürokratik zorluklarla karşılaşması nedeniyle Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de iş kurmayı diğer ülkelere nazaran daha fazla tercih etmektedirler. Ankara Antlaşması kısaca nedir ve ne değildir hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması kısaca, iş kurma, çalışma, ortaklık kurma, bir şirketi devralma gibi girişimlerde bulunmak isteyen bireylere imkân sağlamaktadır. Ankara Antlaşması başvuru şartlarının neler olduğu hakkında bilgi almak istiyorsanız firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Antlaşması kısaca neleri yapılabileceği, yurt dışında hangi işlerin kurulabileceği veya Ankara Antlaşması vizesi başvuru işlemlerinin neler olabileceği üzerine araştırma yapan bireylerin Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir. Firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması kısaca nedir?, Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?, Ankara Antlaşması Vizesi için öncelikli servisler kullanılabilir mi?, Ankara Antlaşması süresi ne kadardır? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Kısaca Neleri Kapsar?" sayfası 460 defa okundu