Ankara Antlaşması Kimlerle İmzalandı?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-08 13:28:12

Ankara Antlaşması kimlerle imzalandığını ve Ankara Antlaşmasının hangi ülkelerde geçerli olduğunu merak eden bireyler firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçerek elde edebilirsiniz.

“Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı?” sorusuna cevap olarak Türkiye ile 1963 yılında AET üye ülkeleri (Lüksemburg, Belçika, Almanya, Fransa, İtalya) arasında imzalandığı söylenebilir. Avrupa Birliğine 1973 yılında katılması dolayısıyla Ankara Antlaşması İngiltere için bu tarihten itibaren geçerli olmuştur. “Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı?” sorusuna cevap arayan bireyler Ankara Antlaşmasının imzalandığı günden bu yana çeşitli ülkeler için geçerli olup başvuru şartlarının çeşitli değişikliklere uğradığını bilmelidir.  

 “Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı?” sorusunun cevabını arayan bireyler, Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de yaşadığı süreci 5 yıla tamamlandıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunulabilir. 12 ay süreyle İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabileceklerdir. İngiltere vatandaşlık başvuru şartlarını sağlayarak vatandaşlık sertifikasını alan bireyler geçerlilik süresi 10 yıl olan İngiltere pasaportu başvurusunda bulunabilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi reddi alan bireylerin itiraz davası açma hakkı bulunmayıp idari itiraz hakkı (administrative review) hakkı bulunmaktadır. Ankara Antlaşması Vizesi başvurunun ret nedenlerinin neler olabileceği hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler firmamızın uzmanlarıyla iletişime geçebilirler. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz. “Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı?”, “Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?” gibi soruları bulunan bireyler firmamıza sorabilir. 

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Ankara Anlaşması Vizesi için TIKLA!

İngiltere’de eğitim için tıklayın!

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

"Ankara Antlaşması Kimlerle İmzalandı?" sayfası 584 defa okundu