Ankara Antlaşması ile Hangi Bölgede İş Yapılabilir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-16 17:35:16

Kingsland Road hem şehir merkezine yakın olması ile hem de Türk vatandaşlarının Ankara Anlaşması İngiltere vizesi ile açtığı işletmeler sayesinde günümüzde Londra’nın en işlek ve canlı caddelerinden.

Ankara Antlaşması ile Hangi Bölgede İş Yapılabilir?

Londra’nın en uzun ve en işlek caddelerinden biri olan Kingsland Road’ın yüzü değişiyor. Son bir kaç yıl içerisinde sayıları hızla artan bar ve eğlence merkezleri çevreye büyük bir hareketlilik getiriyor.

Kingsland Road caddesindeki işletmelerin çoğu Türkiye’den İngiltere’ye en çok göç veren Aksaray, Nevşehir, Kahramanmaraş, Gaziantep gibi şehirlerden gelen Türk vatandaşlarının Ankara Antlaşması İngiltere vizesi ile açtığı restoranlardan oluşuyor. En ünlü et lokantaları, kebaplar, dönerler ve daha birçok Türk yemeği çeşidi bu caddedeki restoranlarda servis ediliyor. Türk vatandaşları daha çok restoran açıyor ancak tabii ki açtıkları tek işletme çeşidi restoran değil. Kingsland Road üzerinde Türk vatandaşlarının Ankara Anlaşması İngiltere vizesi ile açtığı her türden işletme mevcut. Bunlar; Mobilya Mağazası, Kebapçılar ve Restoranlar, Lahmacuncular, Baklavacılar ve Pastaneler, Matbaacı, Tabelacı, Kuru Temizlemeci, Çorbacı, Sulu Yemek Satan İşletmeler, Bilardo Salonu, Yıkama Yağlamacı, Otel, Kuyumcu, Berber, Türk Hamamı vb. işletmeler.

Bu bölgenin gelişmesi, yeni açılan eğlence yerleri ile de beraber ev fiyatlarının da yükselmesini sağladı. Kingsland Road’daki Türk vatandaşı esnaf genel olarak Londra’da bu bölgenin eskiden hiç bu kadar işlek ve canlı olmadığını, bugün bu hale gelmesinde Ankara Antlaşması ile açılmış bazılarının sabaha kadar açık olduğu işletmeler sayesinde bugüne geldiğini belirtiyor.

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi türleri de dahil olmak üzere diğer her çeşit İngiltere vizesive İngiltere ile ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

“İngiltere vizesi başvuru prosedürleri nelerdir?”, “Brexit ile ilgili son gelişmeler nelerdir?”, “Ankara Anlaşması iptal mi oluyor?” gibi soruların cevaplarını İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması ile Hangi Bölgede İş Yapılabilir?" sayfası 3442 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular