Ankara Antlaşması Hükümlerine Göre İngiltere'de İş Kurmak Zor mudur?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 16:00:24

Ankara Antlaşması hükümlerine göre İngiltere’de iş kurmak veya çalışma imkânı bulmak zor ve karmaşık yapıda olan başvurulardır. Ancak Ankara Antlaşması konusunda uzman bireylerden profesyonel destek alınması önerilmektedir. 

Ankara Antlaşması hükümlerine göre İngiltere’de iş kurmak hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireylerin firmamızın uzman danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de iş kurmak isteyen Türk vatandaşları, antlaşma hükümlerince başvuru ücreti ödememektedir. Belirlenmiş yüksek standartların talep edilmediği Ankara Antlaşması Vizesi diğer İngiltere vize türlerine göre başvuru sahiplerine daha cazip gelmektedir.

Ankara Antlaşması 1963 yılında imzalandığı günden bu yana bireylerden yüksek seviyede İngilizce dil bilgisi talep etmemekte ve belirlenmiş yüksek maddi yeterlilik beklememektedir.

Elbette bireylerin İngiltere’deki hayatını idame ettirebilmesi için gereken asgari maddi yeterliliği sağlaması, iletişimini kimseden yardım almadan kurabilmesi için yeterli dil bilgisine sahip olması kendi yararına olacaktır.

Ankara Antlaşması hükümlerine göre İngiltere’de iş kurmak zor ve karmaşık yapıdadır. Hangi işi kuracağınız, hangi iş kolunda çalışacağınız ve bunlar için gerekli evrakların neler olabileceği ya da başvuru prosedürlerinin neler olabileceği konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi ile ilgili son değişikliklerin neler olduğunu ve Brexit sonrası İngiltere vize türlerinin değişip değişmeyeceğini  İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Firmamız İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Vize danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, vize başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Hükümlerine Göre İngiltere'de İş Kurmak Zor mudur?" sayfası 822 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular