Ankara Antlaşması Hala Geçerli mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-18 12:36:26

Ankara Antlaşması hala geçerli mi? sorusunu merak eden bireylerin konusunda uzman firma uzmanlarıyla iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşması hala geçerli mi? sorusunu uzmanlara sıklıkla yöneltilmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi 1963 yılından bu yana Avrupa Birliği üye ülkelerine Türk vatandaşlarının iş kurma veya çalışma amacıyla gidebilmesine olanak sağlamaktadır.

Ancak çeşitli bürokratik zorluklar nedeniyle Türk vatandaşları diğer Avrupa ülkelerinden ziyade İngiltere’yi tercih etmekte ve daha avantajlı bulmaktadır.

Bunun sebebi, Ankara Antlaşması Vizesi başvuru şartları İngiltere’nin diğer vize türlerinde olan ağır ve sağlanması zor başvuru şartları içermemesidir.

Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’ye iş kurmak veya çalışmak amacıyla gidecek olan bireylerden belirli bir seviye İngilizce dil şartı veya yüksek maddi yeterlilik talep edilmemektedir.

Elbette bireylerin rahat iletişim kurabilmesini sağlayacak kadar İngilizce bilgisinin bulunması veya İngiltere’deki masraflarını karşılayacak kadar maddi imkânlarının var olması vize alımını kolaylaştıracaktır.

Ankara Antlaşması hala geçerli mi? sorusunu merak eden bireylerin İngiltere vize türleri, vize reddine itiraz başvuruları ve Ankara Antlaşması vizesi konusunda uzmanlaşmış firma danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir.

Çeşitli internet sitelerinde blog, sözlük, forum gibi sayfalarda bulunan gerçekliği ve güncelliği şüpheli olan yazıların dikkate alınmaması, alındığı takdirde vize reddi hatta vize başvuru yasağı bile alınabileceği bilinmelidir.

Ankara Antlaşması hala geçerli mi?

Ankara Antlaşması hala geçerliliğini korumaktadır. Fakat İngiltere’nin Avrupa Birliği üyeliğinden 2019 yılında çıkacak olması sebebiyle İngiltere için geçerliliğini yitirme ihtimali bulunmaktadır.

Ancak Ankara Antlaşmasının İngiltere için geçerliliğini kaybedip kaybetmeyeceği konusunda henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Ankara Antlaşması vizesini Brexit sonrası iptal olup olmayacağı konusunda detaylı bilgi almak isteyenler  Son Gelişmeler sayfasını takip edebilirler.

Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması hala geçerli mi?, Ankara Antlaşması Vize başvuruları nasıl yapılır?, Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?, Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi? gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularına yanıt bulabilirler.

İngiltere vize türleri hakkında bilgi almak ve Ankara Antlaşması başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlamak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Hala Geçerli mi?" sayfası 761 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular