Ankara Antlasmasi Evlilik Vizesi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 16:12:01

Ankara Antlasmasi evlilik vizesi İngiltere’de Ankara Antlaşmasıyla çalışan ve iş kuran bireylerin eş ve 21 yaş altı çocuklarının aile birleşimi amacıyla İngiltere’ye gidebilmesi için başvuru yapılacak olan vize türüdür.

Ankara Antlaşması ile İngiltere’de iş kurmuş bireylerin aile birleşimi yapabilmek için belirli şartlar bulunmaktadır.

Ankara Antlaşmasi evlilik vizesi başvurusu yapılabilmesi için İngiltere’deki bireyin aile üyeleriyle ilişkisini devam ettirdiğini kanıtlamalıdır. İngiltere’de bulunan kişinin eşinin başvurabileceği Ankara Antlaşmasi evlilik vizesi için bireylerin en az 2 yıllık evli olmaları veya birlikte yaşadıklarını kanıtlaması gereklidir.

Ankara Antlaşması vizesi sahibi bireyin eşinin İngiltere’de sürekli oturum alabilmesi için en az 5 yıl onunla kalmış olması gereklidir. Ancak bu sürekli oturum süresi Ankara Antlaşması vizesi sahibi bireyin çocukları için geçerli değildir.

Ankara Antlaşmasi evlilik vizesi başvurusunda bulunacak aile üyeleri için, İngiltere’de bulanan birey hem kendisinin hem de aile üyelerinin yaşam masraflarını kanıtlayabilmesi gereklidir. Ankara Antlaşması vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir.

Ankara Antlaşmasi evlilik vizesi koşulları hakkında bilgi ve güncel haberleri almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

2006 yılından beri firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık ve müşavirlik şirketidir.

Ankara Antlaşmasi evlilik vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması evlilik vizesi nedir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?” sorularını araştıran bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

"Ankara Antlasmasi Evlilik Vizesi Nedir?" sayfası 713 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular