Ankara Antlaşması Evlilik Vizesi Nasıl Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2020-02-22 13:06:01

Ankara Antlaşması evlilik vizesi, İngiltere’de Ankara Antlaşmasıyla bulunan bireylerin 21 yaş altı çocuklarının ve eşinin aile birleşimi amacıyla başvuruda bulunabileceği vize türüdür

Ankara Antlaşması evlilik vizesi İngiltere’de Ankara Antlaşmasıyla iş kuran bireylerin eş ve 21 yaş altı çocuklarının aile birleşimi amacıyla İngiltere’ye gidebilmesi için başvuru yapabileceği vize türü olmakla birlikte çeşitli şartları bulunmaktadır.

Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de bulunan kişilerin aile birleşimi yapabilmek amacıyla belirli şartları sağlaması gereklidir. Ankara Antlaşması evlilik vizesi şartlarından biri; aile birlikteliğinin sağlanması olmalıdır. Bu nedenle bireylerin aile üyeleriyle iletişimini ve ilişkisini devam ettirdiğini kanıtlaması gereklidir.

Ankara Antlaşması evlilik vizesi başvuruda bulunacak aile üyeleri, Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de bulunacak birey ne kadar vize süresi aldıysa o kadar vize alabilecektir. Ankara Antlaşması evlilik vizesi başvurusu yapacak olan eş/partner en az 2 yıl birlikte yaşadıklarını veya en az 2 yıldır evli olduğunu kanıtlamalıdır. Ankara Antlaşması vizesi sahibi bireyin eşinin İngiltere’de sürekli oturum alabilmesi için en az 5 yıl onunla kalmış olması gereklidir. Ancak bu sürekli oturum süresi Ankara Antlaşması vizesi sahibi bireyin çocukları için geçerli değildir. Ankara Antlaşması Bağımlıları Vizesi hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler firma uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşmasi evlilik vizesi başvurusunda bulunacak aile üyeleri için, İngiltere’de bulanan birey hem kendisinin hem de aile üyelerinin yaşam masraflarını kanıtlayabilmesi gereklidir. Ankara Antlaşması vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir. Ankara Antlaşmasi evlilik vizesi koşulları hakkında bilgi ve güncel haberleri almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

2006 yılından beri firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında profesyonel hizmet vermekte olan bir danışmanlık ve müşavirlik şirketidir. Ankara Antlaşmasi evlilik vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması evlilik vizesi nedir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?” sorularını araştıran bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Evlilik Vizesi Nasıl Alınır?" sayfası 430 defa okundu