Ankara Antlaşması Danimarka için Geçerli midir?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 16:42:47

Ankara Antlaşması Danimarka için geçerli olan bir vize türüdür. 1963 yılında imzalanmış olup günümüzde tüm Avrupa ülkelerinde geçerliliğini sürdürmektedir.

Ankara Antlaşması Danimarka’da iş kurmak, ortaklık kurmak, şirket veya işletme devralmak ya da çalışmak amacıyla başvuru yapan bireylerin çeşitli şartları sağladığı takdirde alabileceği vize türüdür.

Ankara Antlaşması Danimarka için de geçerli olup 1963 yılında Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu arasında Türk vatandaşlarının Avrupa ülkelerinde iş kurabilmesini sağlamak için imzalanmıştır. 

Ankara Antlaşması vizesi başvurusu yapmayı düşünen bireyler belirlenmiş başvuru şartının bulunmadığını bilmelidir. İngiltere’de iş kurmak isteyen bireyler için puan bazlı İngiltere vize türleri gibi belirli standartlar talep etmeyen Ankara Antlaşması belirli bir seviyede İngilizce dil bilgisi ve belirli bir miktar maddi yeterlilik beklememektedir.

Ancak İngiltere’de bireyin yaşamını sağlayacak kadar maddi yeterliliğinin ve dil bilgisinin olması kişinin yararına olacaktır. Ankara Antlaşması süresi 1 veya 2 yıl gibi sürelerde uzatılabilir.

Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de iş kurmuş veya çalışan ve uzatma başvurusu yapmak isteyen bireyler firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Danimarka için geçerli olup olmadığı hakkında bilgi almak ve Ankara Antlaşması İngiltere hakkında güncel haberleri takip etmek isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Danimarka için geçerli midir?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatma imkânı var mıdır?”, “Ankara Antlaşması vizesi kaldırılıyor mu?”, “Ankara Antlaşması vize koşulları nelerdir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

Ankara Antlaşması başvurusu ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Danimarka için Geçerli midir?" sayfası 2486 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular