Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2022-03-17 17:12:04

Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi başvuru işlemleri için çeşitli koşullar mevcuttur. Bu koşulların neler olabileceği ve nasıl sağlanabileceği hakkında firma uzmanlarına danışabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi başvurusunda bulunarak İngiltere’de çalışma hayatına devam etmek isteyen bireylerin sağlaması gereken belirli şartlar vardır.

Bu şartlardan biri İngiltere’de 1 yıl boyunca çalışmış olması gerekli ve çalıştığını belgeleyebiliyor olması gereklidir. Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi başvurusu yaparak başvurusu olumlu sonuçlandıktan sonra uzatma başvurusu yapmak isteyen bireyler işe başladığı süre de dahil olarak 1 ile 3 yıl arasında aynı işveren ve aynı iş yerinde çalışıyor olması beklenmektedir.

Bu vizeyle 3. yıldan sonra (3. ile 4. yıl arasında) işveren değişebilir ancak aynı meslek grubunda çalışması gereklidir. Bireyler Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi ile 4. yıllarını tamamlamasıyla herhangi bir işyerinde herhangi bir mesleği yaparak çalışabilecektir.

Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi sahibi bireyler İngiltere’de çalışma hayatının 5. yılını tamamladıktan sonra sürekli oturum başvurusunda bulunabilecektir.

Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi ve sürekli oturum başvurusu hakkında detaylı bilgi için firma uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Ankara Antlaşması vizesi ile çalışma koşulları hakkında bilgi almak isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

Firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları ve başvuru işlemleri için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi başvuru işlemleri nasıl yapılır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesi kategori değişikliği ile alınabilir mi?”, “Ankara Antlaşması kimlerle imzalandı?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler.

Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Çalışma Vizesi Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?" sayfası 717 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular