Ankara Antlaşması Belgeleri Birleşik Krallık için Neler Olabilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-07-08 13:35:51

Ankara Antlaşması belgeleri başvuru sahiplerinin İngiltere’de yapmak istedikleri işe, yaşam standartlarına veya maddi yeterliliğine göre değişiklik göstermektedir.

Ankara Antlaşması Türkiye ile 1963 yılında dönemin Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış bir antlaşma olup İngiltere için Avrupa Birliğine 1973 yılında girmesiyle geçerli olmuştur. Ankara Antlaşmasının İngiltere puan bazlı vize türlerinde olduğu gibi belirlenmiş yüksek başvuru şartları bulunmamasından ve bazı Avrupa Birliği üye ülkelerinde olduğu gibi öne sürülen çeşitli zorlukların nispeten daha az olmasından kaynaklı Türk vatandaşları Avrupa Birliği ülkeleri içerisinde İngiltere’yi tercih etmektedir.

Ankara Anlaşması Vizesi hakkında bilgi için TIKLA!

Ankara Antlaşması belgeleri yüksek standartlar içermemektedir. Başvuru sahiplerinin Birleşik Krallık’ta yapacakları işe göre ve değişiklik gösterecek olan Ankara Antlaşması belgeleri listesi, başvuru işlemlerini firmamızın uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireylere uzmanlarımızca verilecektir. Ankara Antlaşması vizesi başvuru işlemleri için başvuru ücreti ödenmemektedir. Ankara Antlaşması belgeleri listesindeki evraklar titizlikle hazırlanarak başvuru dosyasına eklenmelidir. Firmamız tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi, doldurulması gereken formların eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmasını sağlayarak ve başvuru sürecinin başından sonuna kadar bireylerin yanında bulunup profesyonel destek vererek vize reddi alma ihtimalini en aza indirecektir.

İngiltere vize prosedürleri için tıkla!

“İngiltere vizesi türleri nelerdir?”, “Brexit ile ilgili son gelişmeler nereden öğrenilebilir?”, “Ankara Anlaşması Vizesi başvuru şartları nelerdir?” gibi soruların cevaplarını  İngiltere’deki Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"Ankara Antlaşması Belgeleri Birleşik Krallık için Neler Olabilir?" sayfası 585 defa okundu