Ankara Antlaşması 3 Yillik Basvuru ile Uzatılabilir mi?

Güncellenme Tarihi: 2020-02-13 11:08:11

Ankara Antlaşması 3 Yillik vize başvurusu yaparak uzatma almak isteyen bireyler için uzatmayı 3 yıllık yapabilecekleri gibi vize memurlarının genellikle 1 veya 2 yıllık uzatma verdiklerini dikkate alarak başvuru yapması önerilmektedir.

Ankara Antlaşması 3 Yillik vize uzatması almak isteyen bireylerin belirli şartları sağladıkları takdirde vize uzatma ihtimalleri vardır. Ankara Antlaşması vizesi uzatma başvurusu yapan bireylerin sağlaması gereken şartlar; kurduğu işin kar getirisi ve bireyin kendisi veya varsa bağımlılarını geçindirebileceği kadar maddi yeterliliğinin kanıtı vb. olarak örneklendirilebilir.

Ankara Antlaşması 3 Yillik uzatma başvurusunda bulunan bireylerin maddi yeterliliğine ve kurduğu işin geleceğinin olmasına, sunulan evrakların inandırıcı ve ikna edici olmasına göre başvuru sahipleri vize uzatma onayı alabilirler. Aksi takdirde vize uzatma başvurusu reddedilecektir. Haksız yere vize uzatma başvurusunun reddi verildiyse itiraz hakkı bulunmaktadır. Ankara Antlaşması vize uzatma başvuru reddine itiraz konusunda detaylı bilgiyi firma uzmanlarından elde edebilirsiniz.

Ankara Antlaşması vize reddi alındığı takdirde idari itiraz (administrative review) yolunu kullanabilecektir. Ankara Antlaşmasıyla İngiltere’de 5 yıl yaşayan bireyler sürekli oturum başvurusunda bulunulabilir. 12 ay süreyle İngiltere’de sürekli oturum sahibi olarak bulunan bireyler İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunabileceklerdir.

Ankara Antlaşması vizesi ve vize başvuru prosedürleri hakkında bilgi almak ve güncel haberleri takip etmek isteyenler Son Gelişmeler sayfasını ziyaret edebilirler.

2006 yılından beri firma İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları için danışmanlara telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofisleri ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

Ankara Antlaşması 3 Yillik basvuru nasıl yapılır?”, “Ankara Antlaşması Vizesi uzatılabilir mi?”, “Ankara Antlaşması Vizesiyle İngiltere’de hangi işi yapabilirim?”, “Ankara Antlaşması vize şartları değişecek mi?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. İngiltere vize türleri ve Ankara Antlaşması başvuru işlemleri hakkında bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"Ankara Antlaşması 3 Yillik Basvuru ile Uzatılabilir mi?" sayfası 510 defa okundu