Ankara Antlaşması Vize Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2022-03-18 12:40:28

Ankara Antlaşması Vizesi başvurunuzu, İngiltere'de iken yapılabileceğiniz gibi Türkiye'de bulunuyorsanız da yapabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vize Başvurusu

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesine başvuracak kişinin İngiltere’de olma zorunluluğu yoktur. Ankara Antlaşması vizesi başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, 1 senelik bir vize alırsınız. Size verilen bu süre zarfında İngiltere'de kurmayı planladığınız işi faaliyete geçirmekle mükellefsinizdir. İşinizi kurduğunuzda elinizde bulunan evrakların saklamalısınız. Çünkü vize uzatma başvurularında bu belgeler gerekli olacaktır.

Ankara Antlaşması vizesi başvuruları genel olarak üçe ayırmak mümkündür. Bunlar serbest meslek sahibi olanların başvuracağı Ankara Anlaşması vizesi, İngiltere'de yasal çalışma izinleriyle çalışan Türk vatandaşlarının başvuracağı Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi ve Ankara Anlaşması Vizesi sahibi kişilerin aile üyelerinin başvurabileceği Ankara Anlaşması bağımlıları vizesidir.

Ankara Antlaşması Vize Başvurusu ile İngiltere’de istediğiniz eğitim alabilirsiniz. Dil eğitimi, mesleki kurslar, yüksek lisans, doktora, teknik eğitimler vb. her türlü eğitim almakta serbest olacaksınız. Bu konuda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Ancak alacağınız eğitim kuracağınız şirketi yürütmenizde zorlanmanıza sebep olmaması beklenecektir.

Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere’de istediğiniz eğitim alabilirsiniz. Dil eğitimi, mesleki kurslar, yüksek lisans, doktora, teknik eğitimler vb. her türlü eğitim almakta serbest olacaksınız. Bu konuda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Ancak alacağınız eğitim kuracağınız şirketi yürütmenizde zorlanmanıza sebep olmaması beklenecektir.

Ankara Antlaşması Vize Başvurusu başta olmak üzere diğer her çeşit İngiltere vizesi ile ilgili profesyonel hizmet almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

"Ankara Antlaşması Vize Başvurusu" sayfası 10287 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular