Ankara Antlaşması Kapsamında Vize Uzatma Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2022-03-18 12:40:59

İlk olarak 1 senelik verilen Ankara Anlaşması İngiltere vizesini alıp 1 seneyi tamamladıktan sonra uzatma başvuru yaparak 3 yıla kadar uzatma alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Kapsamında Vize Uzatma Başvurusu

Ankara Antlaşması Kapsamında Vize Uzatma başvurularıyla toplam 5 yılın sonunda Süresiz Oturum İzni alabilirsiniz. Ankara Anlaşması İngiltere vizesi uzatma başvurusu standart olarak 3 yıl verilebileceği gibi Home Office tarafından yapılacak incelemede herhangi bir sebeple başvurunun yeterli olmadığı kanısına varılırsa bu süre 1 yada 2 yıllık olabilmektedir. Hatta uzatma başvurunuz reddedilebilir de. İngiltere vize başvurusu ve vize uzatma başvurusu reddine itirazlar için tıkla!

Bu nedenli herhangi bir hata veya yanlış anlaşılma sebebiyle ret veya daha kısa süreli bir Ankara Antlaşması İngiltere vizesi alma gibi durumlarla karşılaşmamak için Ankara Antlaşması Kapsamında Vize Uzatma başvuruları için profesyonel destek almanızı öneririz.

Ankara Antlaşması uzatma başvurularında işin gerçekten yapıldığına ek olarak elde ettiğiniz gelir seviyesi, işin devam ettirilebilir olması, kanun dışı bir çalışma vb. olmaması, sağlanılan bilgi ve belgelerde yalan/sahtecilik/yanlış yönlendirme vb. durumlarının olmaması, kamu sorumluluk sigortası ve işveren sorumluluk sigortası gibi serbest meslek sahibi kişilerin yapması gereken işlemlerin belgelerinin sunulması, İngiltere vergi ve sosyal sigorta prim mevzuatları gereğince yapılması gereken bildirim ve ödemelerin usulüne uygun olarak yapılması, banka hareketliliği, fatura detayları gibi birçok noktada detaylı bir inceleme yapılmaktadır.

Ankara Anlaşması Vizesi sahibi olarak İngiltere’de istediğiniz eğitim alabilirsiniz. Dil eğitimi, mesleki kurslar, yüksek lisans, doktora, teknik eğitimler vb. her türlü eğitim alma hakkınız olacaktır.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla Ankara Antlaşması Kapsamında Vize Uzatma başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi başta olmak üzere diğer her çeşit İngiltere vizesi ile ilgili profesyonel hizmet almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

"Ankara Antlaşması Kapsamında Vize Uzatma Başvurusu" sayfası 6269 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular