İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2019-10-14 16:28:41

İngiltere'ye turistik amaçlarla, 6 aydan kısa süreli olarak seyahat edecek olan bireylerin başvurması gereken vize türüdür. Detaylar için bu yazımızda!

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu

İngiltere Turist/Ziyaret Vizesi başvuru şartları, bu vizenin kategorilerine yani bireylerin İngiltere'ye yapacakları seyahatin amacına göre değişmektedir. Aynı zamanda başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişen başvuru şartlarını öğrenebilmek için firmamızın uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. İngiltere'de kısa süreli bir seyahat veya ziyaret için bulunmak istemeniz gereklidir. Vizenin 2-5 veya 10 yıllık olarak verilebilmesine rağmen İngiltere'de 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınmaması gereklidir. 

Bu vize türleri herhangi bir çalışma iznini kapsamaz. Yani İngiltere'ye gittiğinizde bu vize türüyle çalışma iznine sahip olamayacaksınız.

Bazı vize türleriyle eğitim almanıza izin veren bu vize türüyle İngiltere'de hangi eğitimleri alabileceğiniz, bu eğitimlerin sürelerinin ve ücretlerinin neler olabileceğini İngiltere yurt dışı eğitim uzmanlarınlarından öğrenebilirsiniz. 

İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesiİngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere PLAB Testi Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi olarak örneklendirilebilir. Diğer İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi türleri ve başvuru şartları için TIKLAYINIZ! 

İngiltere Turist Vizesi türleri ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi almak ve İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapmak için iletişim detaylarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Diğer İngiltere vizesi Türleri için aşağıdaki siteleri inceleyebilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürlerini BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz. 

İngiltere Öğrenci Vizesi Birleşik Krallık’ta eğitim görmek amacıyla başvuru yapılabilen İngiltere vizesi türüdür ve kendi içinde de çeşitli türlere ayrılmaktadır. İngiltere Öğrenci Vizesi, İngiltere’de; lisans, yüksek lisans, doktora,lise, dil okulu, mesleki kurslar gibi çeşitli eğitimlere katılmak isteyenlerin başvurabileceği, farklı türleri bulunan bir İngiltere vizesi alt türüdür. Kaç yaşında olduğunuz veya seyahat amacınıza göre değişen başvuru şartlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz. 

İngiltere Çalışma Vizesi, İngiltere’de bir iş kurmak veya bir işverene bağlı olarak çalışmak amacı taşıyan kişilerin alması gereken İngiltere vizesi türüdür. İngiltere'de bir şirkette çalışabileceğiniz, ortaklık kurabileceğiniz, şirket devralabileceğiniz veya yatırım yapabileceğiniz bu vize türü hakkında detaylar içinTIKLAYINIZ!

İngiltere'de kendi işini kurabilmenizi sağlayan çalışma vizesi türlerinden biri İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi'dir. Bu vize ile sermaye, dil seviyesi, sektör, lokasyon gibi kısıtlamalar olmadan İngiltere'de iş kurabilirsiniz. Detaylı bilgiler için TIKLAYIN!

İngiltere Yerleşim Vizesi, İngiltere yerleşim/evlilik vizesi İngiltere’de sürekli oturuma ya da İngiltere vatandaşlığına sahip olan kişilerin bağımlı aile üyelerinin başvuru yapabildiği İngiltere vizesi kategorisidir. Başvuru şartları ve gerekli evraklar listesi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

İngiltere vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi danışmanlık alabilmek için TIKLAYINIZ!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. İngiltere vizesi alanında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

"İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu" sayfası 882 defa okundu