İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2022-03-18 12:42:44

İngiltere'ye turistik amaçlarla, 6 aydan kısa süreli olarak seyahat edecek olan bireylerin başvurması gereken vize türüdür. Detaylar için bu yazımızda!

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvuru şartları, bu vizenin kategorilerine yani bireylerin İngiltere'ye yapacakları seyahatin amacına göre değişmektedir. Aynı zamanda başvuru sahiplerinin yaşam standartlarına göre değişen başvuru şartlarını öğrenebilmek için firmamızın uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere'de kısa süreli bir seyahat veya ziyaret için bulunmak istemeniz gereklidir. Vizenin 2-5 veya 10 yıllık olarak verilebilmesine rağmen İngiltere'de 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınmaması gereklidir. 

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu herhangi bir çalışma iznini kapsamaz. Yani İngiltere'ye gittiğinizde bu vize türüyle çalışma iznine sahip olamayacaksınız.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere PLAB Testi Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi olarak örneklendirilebilir. Diğer İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi türleri ve başvuru şartları için TIKLAYINIZ! 

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi türleri ve başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi almak ve İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapmak için iletişim detaylarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İngiltere Turist Ziyaretçi Vizesi başvuruları, vize başvuru evrakları, izlenmesi gereken başvuru prosedürlerini BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz. 

İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi başvuru işlemlerinin karmaşık yapıda olması sebebiyle firmamızla irtibata geçerek danışmanlık alınması büyük fayda sağlayacaktır. İngiltere vizesi danışmanlık alabilmek için TIKLAYINIZ!

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Turist/Ziyaret Vizesi, İngiltere Turist/Ziyaret Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. İngiltere vizesi alanında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

"İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusu" sayfası 1235 defa okundu


Sıkça Sorulan Sorular