İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2019-10-14 14:17:13

İngiltere'de çalışma, şiket kurma, otaklık kurma, şirket devralma gibi amaçlarınız varsa başvuracağınız vize türü İngiltere Çalışma Vizesi'dir. Detaylar bu yazıda!

İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu

İNGİLTERE ÇALIŞMA VİZESİ: İngiltere'de iş kurmak, iş verene bağlı çalışmak, bir şirkete ortak olmak vb. gibi amaçları bulunan bireylerin başvuracağı vize türüdür.

İngiltere’de çalışmak isteyen bireylerin sahip olacağı bir takım hak ve yükümlülükler bulunmaktadır. Kısa süreli de olsa eğitim alabilir, aile üyelerini de vize başvurusu yaparak yanına alabilir, 5 yıl vize uzatmalarıyla İngiltere’de yaşamanın sonunda sürekli oturum başvurusu yapabilir, 1 yıl İngiltere’de sürekli oturum hakkı ile bulunarak İngiltere vatandaşlığı başvuru yapabilir. Sağlık hizmetlerinden vize türünün belirlediği sınırlar çerçevesinde faydalanabilir.

Bu vizeyle İngiltere'de eğitim de alabilirsiniz. İngiltere’de eğitim için tıklayın!

Kendi içinde birçok kategoriye ayrılmaktadır. İngiltere Çalışma Vizesi kategorileri şunlardır: 

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi: İngiltere'de yasal çalışma izinleriyle aynı iş yerinde aralıksız 1 sene çalışan kişilerin bu 1 yılın sonunda Birleşik Krallık’ta aynı iş yerinde çalışmaya devam edilebilmelerini sağlayan vizedir. 

Tier-2 İngiltere Genel Çalışma/İş Vizesi: AB üyesi ya da İsviçre vatandaşları dışındaki ülke vatandaşlarının İngiltere’de çalışabilmek için alması gereken İngiltere vizelerinden biridir. 

İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi: Şirket içi transfer sonucu çalıştığı şirketin İngiltere’deki ayağında çalışmak üzere transfer edilen kişilerin İngiltere’de çalışabilmek için alması gereken vizedir. 

İngiltere İş Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayın!

Bu vize türünün başvuru şartları oldukça zor ve karmaşıktır. Detaylı bilgiyi uzman danışmanlarımızdan alabilir, danışmanlık ile başvuru yaparak vize alma ihtimalinizi artırabilirsiniz. Danışmanlık için tıklayın!

 İNGİLTERE ZİYARETÇİ/TURİST VİZESİ

AÇIKLAMA

WEB SİTELERİ 

İngiltere’ye kısa süreliğine ziyaretçi olarak seyahat edebileceğiniz vize türlerinin neler olduğunu öğrenmek için

İngiltere Ziyaretçi Vizesi

İngiltere'ye 6 aydan kısa süreli olarak yapacağınız turistik ziyaretler için

İngiltere Turist Vizesi

İngiltere'de alacağınız eğitimlere göre başvurabileceğiniz vize türleri için 

İngiltere Öğrenci Vizesi 

İngiltere'de alacağınız eğitimlerle ilgili olarak bilgi ve danışmanlık için

İngiltere Öğrenci Vizesi Türleri

İngiltere'de iş kurabilmek için 

Ankara Anlaşması Vizesi 

İngiltere'de iş kurabilmek için gerekli şartlar ve evraklar için

Ankara Antlaşması Vizesi 

İngiltere'ye yerleşebilmenizi sağlayan vize türleri hakkında bilgi için 

İngiltere Yerleşim Vizesi 

İngiltere'de yaşamak isteyen evli çiftlerin başvuracağı vize türleri için 

İngiltere Evlilik Vizesi 


İngiltere vizesi
türleri hakkında güncel ve gerçeğe uygun haberleri İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.  

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  Uzmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu" sayfası 904 defa okundu