Haringey’de Büyük Değişim ve Ankara Antlaşmasının Katkıları

2015-08-11 04:17:46

İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması, Türk vatandaşları, Haringey, restoran

Bilindiği gibi Londra’daki Haringey bölgesi Türk vatandaşlarının yoğun olarak yaşadığı bir bölge. Özellikle de Ankara Anlaşması ile açılmış birçok Türk işletmesi bu bölgede.

Haringey Belediye Başkanı Jennifer Mann, Green Lanes üzerinde yaklaşık bir yıl önce açılan 20 işletmeyi ziyaret etti. Bilindiği gibi bu işletmelerin çoğu Türk vatandaşlarına ait olan Ankara Antlaşması İngiltere vizesi ile açılmış işletmeler.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Jennifer Mann’e, Haringey Esnaflar Derneği Başkanı Şefik Mehmet ve yardımcısı Rob Chau eşlik etti. İş yerlerini ziyaret eden belediye başkanı, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

Kasabından marketine, berberinden restoranına kadar bütün esnafa uğrayan Jennifer Mann, esnafın hal ve hatırını sorarak işleri hakkında bilgi aldı. Caddenin büyüyüp gelişmesinde küçük işletmelerin çok önemli rol oynadığını belirten Mann, “Yıllar sonra Haringey’de büyük bir değişim ve dönüşüm yaşandı bundan belediye olarak çok memnunuz” dedi. Türk restoranlarının bölgeye büyük bir zenginlik kattığını dile getiren belediye başkanı, Green Lanes’in bu kadar çekici hale gelmesinde restoranların büyük bir etkisinin bulunduğunu söyledi. Başkan Jennifer Mann, özelikle Türk vatandaşı girişimciler tarafından bölgeye kazandırılan restoranların bu kadar büyük ilgi görmesini ilgiyle takip ettiklerini dile getirdi. Bilindiği gibi Ankara Antlaşması İngiltere vizesi aynı zamanda Türk vatandaşlarına girişimcilik fırsatı veren bir vize. Bu vize sayesinde Türk vatandaşları belli bölgelerde açtıkları işletmelerle çok zenginleştirdi ve ekonomiye can kattı. Haringey’de bulunan Türk restoranları ise, bunun en güzel örneği. Türk vatandaşlarının büyük katkıları sayesinde, Haringey bölgesi değişim ve gelişim çok takdir ediliyor.

Haringey bölgesinde son 1 yılda 20 tane işletme açıldı ve hepsi aktif olarak çalışıyor. Ankara Anlaşması İngiltere vizesine başvuran Türk vatandaşlarının çoğu, işlevselliği ve müşteri potansiyeli dolayısı ile Haringey bölgesini tercih ediyor.

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi çeşitleri de dahil olmak üzere diğer her çeşit İngiltere vizesive İngiltere ile ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattıüzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

  • "Haringey’de Büyük Değişim ve Ankara Antlaşmasının Katkıları" sayfası 1867 defa okundu
  • İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması, Türk vatandaşları, Haringey, restoran
  •   «  Haringey’de Büyük Değişim ve Ankara Antlaşmasının Katkıları sayfasını paylaş
  • İngiltere Vizesi Başvurusu
  • İngiltere Vize Redlerine İtirazlar
  • Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu
x

Bizi Takip Edin