Ankara Antlaşması Vizesi için Eğitim Seviyesi Şartı Nedir?

2014-12-25 07:28:40

Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi,  eğitim seviyesi şartını

Ankara Antlaşması Vizesi başvuru sahipleri için genel bir eğitim seviyesi şartı aranmamakta ancak İngiltere'de kuracağınız işe dair bilgi ve tecrübe sahibi olduğunuzu ispatlamanız gerekmektedir.

İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi kapsamında yapılan başvurularda, standart olarak herhangi bir belgeye, diplomaya sahip olma, üniversite bitirme vb. şartlar bulunmaz. Burada öneli olan nokta, Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere'de yapmayı istediğiniz işi yapabilecek yeterliliğe bilgi ve/veya tecrübeye sahip olduğunuzu dosyanıza eklediğiniz belgelerle gösterebiliyor olmanızdır. Vize başvurunuzda teslim edeceğiniz bu belgelerle gerçekçi bir iş planınızın olduğunu ve İngiltere'ye giriş yaptıktan sonra farklı bir işte kayıt dışı çalışma ve/veya devlet sosyal yardımlara ihtiyaç duymayacağınızı ispat etmiş olacaksınız.

Eğitim seviyesi şartı için örnek verecek olursak, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere'de grafik tasarımcı olarak çalışacaksanız, konu hakkındaki tecrübenizi ve eğitimlerinizi çeşitli belgelerle göstermeniz gerekecektir. Bu belgelere diploma, kurs bitirme belgeleri/sertifikaları, tecrübenizi gösteren referans mektupları, meslek odaları kayıtları vb. belgeleri örnek verebiliriz. Meslek Lisesi mezunuysanız lise diplomanızı, üniversitede ilgili alanda eğitim aldıysanız üniversite diplomanızı, grafik tasarım eğitimini bir kursta aldıysanız kurs bitirme sertifikanızı veya iş tecrübeniz varsa bununla ilgili belgeleri başvurunuzda eğitim seviyesi şartını sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz.

Ankara Antlaşma Vizesi başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumuna itiraz ederek sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Firmamızla irtibata geçmeniz halinde İngiltere ve Türkiye’de bulunan ofislerimizdeki uzman danışmanlarımız gerek Türkiye’den yapacağınız ilk başvurunuzda gerekse de İngiltere’den yapacağınız uzatma başvurularınızda size yardımcı olacaktır. Bu İngiltere vizesi türü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı İngiltere Göçmenlik Hukuku konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Başvuru ve Danışmanlık Hattı vasıtasıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  

  • "Ankara Antlaşması Vizesi için Eğitim Seviyesi Şartı Nedir?" sayfası 2109 defa okundu
  • Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, eğitim seviyesi şartını
  •   «  Ankara Antlaşması Vizesi için Eğitim Seviyesi Şartı Nedir? sayfasını paylaş
  • İngiltere Vizesi Başvurusu
  • İngiltere Vize Redlerine İtirazlar
  • Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu
x

Bizi Takip Edin