Ankara Antlaşması İngiltere Vizesinde İş Yeri Açmak Zorunlu Mudur?

2015-10-18 05:21:01

Ankara Antlaşması, İngiltere vizesi, iş planı

Sadece Türk vatandaşlarının başvurabildiği Ankara Anlaşması İngiltere vizesinde kendi işinizi yapabileceğiniz kadar bir sermaye göstermek zorundasınızdır.

Bilindiği gibi Ankara Antlaşması İngiltere vizesi başvurusunda başvuru evraklarınızın çoğunu iş planınızı destekleyen evraklardır. İş planı Ankara Anlaşmasındaki en önemli unsurdur. Türk vatandaşları İngiltere’de faaliyete koyacakları iş planlarını belgelerle kanıtlamak zorundadırlar.

Ankara Anlaşması İngiltere vizesi kapsamında oluşturacağınız iş planının gerçekçi olması yeterli olacaktır. Eğer iş yeri tutmanıza gerek kalmayan, evden de yapabileceğiniz bir meslek dalına sahipseniz iş yeri kiralamak zorunda değilsinizdir. Dolayısıyla ortaya koyacağınız sermayenin de işinizi yapabileceğiniz kadar olması yeterlidir. Ancak işinizden gelir elde etmeye başlayana kadar yaşam masraflarınızı giderecek bir birikimi de başvuru esnasında göstermelisiniz.

Örneğin web tasarımcıları, özel öğretmenler, çocuk bakıcıları, temizlikçi olarak başvuranlar iş yeri kiralamak zorunda değildirler.

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi de dahil olmak üzere diğerher çeşit İngiltere vizesive İngiltere ile ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

  • "Ankara Antlaşması İngiltere Vizesinde İş Yeri Açmak Zorunlu Mudur?" sayfası 3559 defa okundu
  • Ankara Antlaşması, İngiltere vizesi, iş planı
  •   «  Ankara Antlaşması İngiltere Vizesinde İş Yeri Açmak Zorunlu Mudur? sayfasını paylaş
  • İngiltere Vizesi Başvurusu
  • İngiltere Vize Redlerine İtirazlar
  • Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu
x

Bizi Takip Edin