Ankara Antlaşması Bağımlıları kapsamında İngiltere Yerleşim Vizesi

2014-12-25 07:47:19

İngiltere vizesi, İngiltere Yerleşim Vizesi, Ankara Antlaşması Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi

Ankara Antlaşması (ECAA) kapsamında hem Ankara Antlaşması İngiltere Vizesi hem Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi alarak İngiltere'de yaşam süren Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları, yanında gelebilmesi için eş ve 21 yaşına gelmemiş çocuklarını Ankara Antlaşması Bağımlıları statüsünde İngiltere yerleşim vizesi başvurusu yaparak yanlarına getirebilirler.

Ankara Antlaşması Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi alabilmek için İngiltere'de bulunan kişinin, İngiltere'ye gelecek ailesinin maddi ihtiyaçlarını sağlayabilecek bir gelirinin olması gerekmektedir.

Ankara Antlaşması Bağımlıları için verilecek olan vize süresi İngiltere'de olan kişinin vize süresi kadardır. Verilecek olan bu İngiltere Yerleşim Vizesi’nde amaç aile bütünlüğünün korunmasıdır.

Eşlerden birinin ya da her ikisinin çalışması, maddi birikimleri, yaşam standartları, ailenin beraber yaşamayı planladığı evin koşulları vb. şartlar yine Ankara Antlaşması Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru dosyasının incelenmesi esnasında göz önünde bulundurulacaktır.

Bu türdeki İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru işlemlerinin tamamlanmasından sonraki 90 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir.

Ankara Anlaşması Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumuna itiraz ederek sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Firmamızla irtibata geçmeniz halinde İngiltere ve Türkiye’de bulunan ofislerimizdeki uzman danışmanlarımız gerek Türkiye’den yapacağınız ilk başvurunuzda gerekse de İngiltere’den yapacağınız uzatma başvurularınızda size yardımcı olacaktır. Bu İngiltere vizesi türü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı İngiltere Göçmenlik Hukuku konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Başvuru ve Danışmanlık Hattı vasıtasıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  

  • "Ankara Antlaşması Bağımlıları kapsamında İngiltere Yerleşim Vizesi" sayfası 2419 defa okundu
  • İngiltere vizesi, İngiltere Yerleşim Vizesi, Ankara Antlaşması Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi
  •   «  Ankara Antlaşması Bağımlıları kapsamında İngiltere Yerleşim Vizesi sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin