Ankara Antlaşması Kapsamında Vize Uzatma Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2019-06-16 16:05:33

İlk olarak 1 senelik verilen Ankara Anlaşması İngiltere vizesini alıp 1 seneyi tamamladıktan sonra uzatma başvuru yaparak 3 yıla kadar uzatma alabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Kapsamında Vize Uzatma Başvurusu

Uzatma başvurularıyla toplam 5 yılın sonunda Süresiz Oturum İzni alabilirsiniz.

Ankara Anlaşması İngiltere vizesi uzatma başvurusu standart olarak 3 yıl verilebileceği gibi Home Office tarafından yapılacak incelemede herhangi bir sebeple başvurunun yeterli olmadığı kanısına varılırsa bu süre 1 yada 2 yıllık olabilmektedir. Hatta uzatma başvurunuz reddedilebilir de.

Bu nedenli herhangi bir hata veya yanlış anlaşılma sebebiyle ret veya daha kısa süreli bir Ankara Antlaşması İngiltere vizesi alma gibi durumlarla karşılaşmamak için Ankara Antlaşması başvuruları için profesyonel destek almanızı öneririz.

Ankara Antlaşması uzatma başvurularında işin gerçekten yapıldığına ek olarak elde ettiğiniz gelir seviyesi, işin devam ettirilebilir olması, kanun dışı bir çalışma vb. olmaması, sağlanılan bilgi ve belgelerde yalan/sahtecilik/yanlış yönlendirme vb. durumlarının olmaması, kamu sorumluluk sigortası ve işveren sorumluluk sigortası gibi serbest meslek sahibi kişilerin yapması gereken işlemlerin belgelerinin sunulması, İngiltere vergi ve sosyal sigorta prim mevzuatları gereğince yapılması gereken bildirim ve ödemelerin usulüne uygun olarak yapılması, banka hareketliliği, fatura detayları gibi birçok noktada detaylı bir inceleme yapılmaktadır.

Ankara Antlaşması İngiltere vizesi başta olmak üzere diğer her çeşit İngiltere vizesi ile ilgili profesyonel hizmet almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

"Ankara Antlaşması Kapsamında Vize Uzatma Başvurusu" sayfası 2934 defa okundu